Strona główna
Rozgrywki na boisku szkolnym – DZIEŃ SPORTU

Rozgrywki na boisku szkolnym – DZIEŃ SPORTU

            31.05.2019r. w naszej szkole odbył się Dzień Sportu.

Uczniowie klas I-III rozpoczęli sportowe zmagania od zabawy. Pani Małgorzata Czajkowska zaprosiła wszystkich do tańca.  Rytmiczna rozgrzewka zachęciła do  nauki makareny i zabaw  z chustą animacyjną. Dzieci mogły także sprawdzić swoje umiejętności w takich konkurencjach jak: wyścigi w workach, rzut woreczkiem do celu, przeciąganie liny .

W tym dniu każdy był zwycięzcą, ponieważ najważniejsza była wspólna zabawa i stosowanie zasad fair play, a nie uzyskany wynik.

Uczniowie klas IV-VIII  uczestniczyli w następujących konkurencjach sportowych: bieg krótki-50 m, bieg średni skok w dal, przeciąganie liny, rowerowy tor przeszkód oraz grach zespołowych w piłkę nożną i piłkę siatkową.

Najlepsze wyniki uzyskali:

  • Bieg 50 m klasa IV – Dziewczęta:

I miejsce – Julia Szeliga

II miejsce – Julia Kozdęba

III miejsce – Kaja Kumięga

  • Chłopcy:

I miejsce – Daniel Wójcik

II miejsce – Dawid Góras

III-miejsce – Karol Mianowany

  • Bieg 50 m klasy V-VI – Dziewczęta:

I miejsce – Natalia Wójcik

II miejsce – Wiktoria Gęza

III miejsce – Karolina Świt

  • Chłopcy:

I miejsce – Mateusz Zarobkiewicz

II miejsce – Jan Bednarski

II miejsce – Jakub Małys

  • Bieg 50 m klasa VII-VIII – Dziewczęta:

I miejsce – Oliwia Kozieł

II miejsce – Natalia Anders

  • Chłopcy:

I miejsce – Filip Kargulewicz

II miejsce – Kacper Bzorek

III miejsce – Jakub Jaworski

  • Bieg średni klasa IV – Dziewczęta:

I miejsce – Kaja Kumięga

  • Chłopcy:

I miejsce – Dawid Wójcik

II miejsce – Karol Mianowany

III miejsce – Jakub Małecki

  • Bieg średni klasa V-VI – Chłopcy:

I miejsce – Bartosz Stola

II miejsce – Jakub Małys

III miejsce – Adam Trębacz

  • Bieg średni klasa VII-VIII – Dziewczęta:

I miejsce – Natalia Anders

II miejsce – Katarzyna Pawłowska

  • Chłopcy:

I miejsce – Filip Kargulewicz

II miejsce – Kacper Bzorek

III miejsce – Damian Małecki

  • Skok w dal klasa IV – Dziewczęta:

I miejsce – Kaja Kumięga

II miejsce – Julia Szeliga

  • Chłopcy:

I miejsce – Karol Mianowany

II miejsce – Konrad Kapica

III miejsce – Karol Siemieniec

  • Skok w dal klasa V-VI – Dziewczęta:

I miejsce – Wiktoria Gęza

II miejsce – Izabela Tatar

III miejsce – Aleksandra Chołody

  • Chłopcy:

I miejsce – Jan Bednarski

II miejsce – Jakub Małys

III miejsce – Piotr Rurarz

  • Skok w dal klasa VII-VIII – Dziewczęta:

I miejsce – Natalia Anders

II miejsce – Karolina Pawłowska

III miejsce – Katarzyna Pawłowska

  • Chłopcy:

I miejsce – Bartosz Lasota

II miejsce – Filip Kargulewicz

III miejsce – Wiktor Jastak

  • Zwinnościowy tor przeszkód kl. IV-V – Dziewczęta kl. IV

I miejsce – Kaja Kumięga

II miejsce – Julia Szeliga

III miejsce – Andżelika Wolska

  • Chłopcy kl.IV

I miejsce – Karol Mianowany

II miejsce – Daniel Wójcik

III miejsce – Patryk Justyński

  • Dziewczęta: kl. V

I miejsce – Kinga Dąbek

II miejsce – Aleksandra Chołody

III miejsce – Natalia Kręć

  • Chłopcy kl. V

I miejsce – Igor Gospodarczyk

II miejsce – Łukasz Bona

III miejsce – Mateusz Barszcz

  • Rowerowy tor przeszkód   VI, VII, VIII

I miejsce – Bartosz Lasota

II miejsce – Dominik Lubelczyk

III miejsce – Konrad Kaczmarczyk

  • Przeciąganie liny IV-V

I miejsce – Vb

II miejsce – Va

III miejsce – IVa  i IVb

  • VI-VIII

I miejsce – VIII

II miejsce – VII

III miejsce – VI

Wyróżnieni uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodycze.

Zawartość strony oraz wszystkie fotografie są autorstwa ZSiP w Zawichoście, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawach autorskich oraz prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii i materiałów na stronie są własnością autora. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie tekstów, zdjęć, jest zabronione i wymaga zgody na piśmie.

Leave a Comment

*

*