Strona główna
SZKOLNE KOŁO MISYJNO-REGIONALNE

SZKOLNE KOŁO MISYJNO-REGIONALNE

  • KOLĘDNICY MISYJNI
  • Z KWIATAMI NA PODGÓRZU
  • Jak co roku, w Dniu Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej oddaliśmy hołd pomordowanym zapalając znicz na grobie na cmentarzu św.Leonarda, gdzie znajduje się symboliczna tablica upamiętniająca śmierć w Katyniu naszego rodaka majora Maksymiliana Michała Czernika.
  • 1 marca wspominaliśmy Dzień Żołnierzy Wyklętych.
  • Z inicjatywy nauczyciela historii pana Waldemara Wilka mogliśmy w naszej szkole obejrzeć wystawę ,, Niezłomna, wyklęta, przywrócona pamięci. Danuta Siedzikówna ,,Inka”  1928-1946”. Duże zainteresowanie wzbudziła ta ekspozycja wśród uczniów kl.V. Kontynuację tego tematu podjęliśmy na katechezie. Dzieci prezentowały przygotowane przez siebie prace i wykazały się dużą wiedzą w tym zakresie.

    Panie Waldemarze dziękujemy za tę lekcję historii!

  • Nasi uczniowie wzięli udział w  Konkursie w Roku Jubileuszu 200-lecia Diecezji Sandomierskiej ,, Pochwal się swoją parafią.

         Dwie uczennice Malwina DąbrowskaLena Kuryłowicz zdobyły okolicznościowe dyplomy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Przedszkolna ,,Majówka”

  •