Nasza świetlica przystąpiła do projektu „Świetlica na medal”. Początkowym zadaniem było poznanie zasad pierwszej pomocy. Uczniowie dowiedzieli się jak reagować w sytuacjach zagrażających naszemu zdrowiu i życiu. Dzięki praktycznym zajęciom, dzieci nauczyły się jak wezwać pomoc oraz zachować się w nagłych sytuacjach. Ważnym elementem warsztatów były ćwiczenia pozycji bocznej bezpiecznej oraz resuscytacji na fantomie.
Monika Majewska-Bartos
Leave a Comment