Strona główna
BETLEJEMSKIE ŚWIATŁO POKOJU

BETLEJEMSKIE ŚWIATŁO POKOJU

        W atmosferze zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, 17 grudnia, w zabytkowej strażnicy OSP w Zawichoście odbyła się wyjątkowa uroczystość przekazania Betlejemskiego Światła Pokoju dla naszej gminy. Ten szczególny symbol nadziei, miłości i jedności został przekazany przez Wicemarszałka Województwa Świętokrzyskiego, niosąc ze sobą przesłanie pokoju i dobra.

Podczas uroczystości Betlejemskie Światło Pokoju dla naszej szkoły zapaliła Pani Dyrektor wraz z przedstawicielami Szkolnego Koła Wolontariatu. Był to wzruszający moment, który skłaniał do refleksji i podkreślał znaczenie wspólnoty, otwartości na drugiego człowieka oraz bezinteresownej pomocy.

Niech to wyjątkowe światło rozjaśnia świąteczny czas w naszej gminie i szkole, wnosząc ciepło, nadzieję oraz radość do naszych serc i codziennych działań.

Anna Stępień

Leave a Comment

*

*