Przed feriami zimowymi w naszej szkole odbyła się prelekcja prowadzona przez przedstawicieli Policji, poświęcona bezpieczeństwu podczas zimowego wypoczynku oraz zasadom bezpiecznego zachowania na co dzień.
Uczniowie mieli okazję przypomnieć sobie, jak unikać zagrożeń, odpowiedzialnie spędzać czas wolny oraz dbać o własne bezpieczeństwo i bezpieczeństwo innych.
Serdecznie dziękujemy Policjantom za poświęcony czas, zaangażowanie oraz cenne wskazówki, które z pewnością pomogą naszym uczniom bezpiecznie i świadomie spędzić ferie zimowe.
A. Stępień
Leave a Comment