Strona główna
I miejsce w turniej eliminacyjny do II ogólnopolskiego Turnieju z „Orlika na Stadion” chłopców w kategorii wiekowej U-15

I miejsce w turniej eliminacyjny do II ogólnopolskiego Turnieju z „Orlika na Stadion” chłopców w kategorii wiekowej U-15

Mecze rozgrywane były na boisku „Orlik” w Sandomierzu, w turnieju wzięło udział 3 drużyny z powiatu sandomierskiego, które rywalizowały ze sobą systemem ,,każdy z każdym”.

Jako zwycięzcy turnieju, awansowaliśmy do następnej fazy rozgrywek Turnieju z „Orlika na Stadion”.

Wyniki naszej drużyny:

SP ZAWICHOST –  SP KLECZANÓW                   0:0

SP ZAWICHOST –  SP  CZYŻÓW SZLACHECKI    8:0

Gole dla naszej drużyny zdobywali:

BARTŁOMIEJ BANDOSZ  – 3

PIOTR BARTOS – 3

ANDRZEJ MAZUR- 2

Naszą szkołę reprezentowali : Bartłomiej Bandosz, Piotr Bartos, Kacper Bednarski, Karol Grot, Tobiasz Kruk, Jan Kustra, Andrzej Mazur, Kacper Siwiec, Paweł Winiarczyk/

Trener: Jacek Stępień

Leave a Comment

*

*