Mecze rozgrywane były na boisku „Orlik” w Sandomierzu, w turnieju wzięło udział 3 drużyny z powiatu sandomierskiego, które rywalizowały ze sobą systemem ,,każdy z każdym”.
Jako zwycięzcy turnieju, awansowaliśmy do następnej fazy rozgrywek Turnieju z „Orlika na Stadion”.
Wyniki naszej drużyny:
SP ZAWICHOST – SP KLECZANÓW 0:0
SP ZAWICHOST – SP CZYŻÓW SZLACHECKI 8:0
Gole dla naszej drużyny zdobywali:
BARTŁOMIEJ BANDOSZ – 3
PIOTR BARTOS – 3
ANDRZEJ MAZUR- 2
Naszą szkołę reprezentowali : Bartłomiej Bandosz, Piotr Bartos, Kacper Bednarski, Karol Grot, Tobiasz Kruk, Jan Kustra, Andrzej Mazur, Kacper Siwiec, Paweł Winiarczyk/
Trener: Jacek Stępień
Leave a Comment