Strona główna
„Jezusa narodzonego wszyscy witajmy…”

„Jezusa narodzonego wszyscy witajmy…”

       Uczniowie naszej szkoły opowiedzieli historię sprzed lat, jak w stajence zrodził się Zbawiciel – Boży Brat.
To opowieść stara, lecz wciąż tak naszym sercom bliska. To opowieść o nocy, którą gwiazdy witały z ufnością i wiarą.
Gratulujemy uczniom pięknego, wzruszającego występu.
Podczas jasełek ksiądz Piotr Szpyt odebrał z rąk naszych uczniów Betlejemskie Światełko Pokoju.
Niech będzie ono symbolem dobra.
Bo jak wspomnieli dziś Nasi uczniowie: ” dobro zaczyna się od małego gestu i uśmiechu – nie tylko od święta! 
Dziękujemy zebranym gościom za przybycie.

Zdrowych, spokojnych świąt!

Sylwia Jach, Renata Rybus, Monika Majewska -Bartos, Edyta Dziewięcka

Leave a Comment

*

*