Strona główna
Pamiętamy

Pamiętamy

    Klasa 8 i przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego ZSiP w Zawichoście odwiedzili zabytkowy cmentarz  św Leonarda. Z okazji Dnia Wszystkich Świętych uczniowie zapalili znicze na mogiłach żołnierskich oraz grobach nieżyjących nauczycieli naszej szkoły.????
Towarzyszyły im zaduma, refleksja nad przemijaniem i wdzięcznością wobec poprzednich pokoleń…
Ewa Bochniak

Leave a Comment

*

*