Poczet sztandarowy naszej szkoły z dumą uczestniczył w gminnych uroczystościach 107. Rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.
Obecność naszych uczniów była pięknym wyrazem szacunku dla historii oraz bohaterów, dzięki którym możemy dziś cieszyć się wolnością.
Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie, godną postawę i wzorowe reprezentowanie szkoły podczas tego ważnego wydarzenia. Jesteśmy z Was bardzo dumni!
A. Stępień
Leave a Comment