Pani Renata Rybus po wielu latach pełnej pasji pracy przechodzi na emeryturę. W naszej szkole przez te lata była nie tylko nauczycielką ale także serdecznym przewodnikiem dla uczniów.
Właśnie dziś mieliśmy okazję powiedzieć jedno wielkie: DZIĘKUJEMY
– za cierpliwość, nawet wtedy, gdy coś nie wychodziło
– za doświadczenia, które często zaskakiwały, bardziej niż sprawdziany
– także za to, że zawsze zachęcała nas Pani do zadawania pytań i szukania odpowiedzi
Zostawia Pani po sobie nie tylko wiedzę, ale też dobre wspomnienia i uśmiech.
Tego nie da się zmierzyć żadnym wzorem.
Leave a Comment