Strona główna
Pożegnanie Pani Rynaty Rybus.

Pożegnanie Pani Rynaty Rybus.

Najlepszym sposobem na pożegnanie jest podziękowanie…

Pani Renata Rybus po wielu latach pełnej pasji pracy przechodzi na emeryturę. W naszej szkole przez te lata była nie tylko nauczycielką ale także serdecznym przewodnikiem dla uczniów.

Właśnie dziś mieliśmy okazję powiedzieć jedno wielkie: DZIĘKUJEMY

– za cierpliwość, nawet wtedy, gdy coś nie wychodziło

– za doświadczenia, które często zaskakiwały, bardziej niż sprawdziany

– także za to, że zawsze zachęcała nas Pani do zadawania pytań i szukania odpowiedzi 

Zostawia Pani po sobie nie tylko wiedzę, ale też dobre wspomnienia i uśmiech.

Tego nie da się zmierzyć żadnym wzorem.

Leave a Comment

*

*