W dniach 11, 12 i 13 grudnia w naszej szkole odbyły się próbne egzaminy ósmoklasisty z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego. Była to świetna okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności, poznać egzaminacyjne zasady i poczuć, jak będzie wyglądał prawdziwy egzamin w maju.
Jesteśmy z Was bardzo dumni — z Waszego zaangażowania, odwagi i pracy, którą wkładacie każdego dnia. Wierzymy w Was i w to, że poradzicie sobie doskonale.
Trzymamy mocno kciuki!
Leave a Comment