Strona główna
SŁODKA MOC WSPÓLNEGO DOBRA – PODZIĘKOWANIE PO KIERMASZU

SŁODKA MOC WSPÓLNEGO DOBRA – PODZIĘKOWANIE PO KIERMASZU

Z całego serca dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy włączyli się w przygotowanie kiermaszu słodkości zorganizowanego 5 grudnia przez Radę Rodziców  naszej szkoły. Wasze zaangażowanie, czas i serce włożone w pieczenie oraz przygotowanie ciast i innych pyszności stworzyły niepowtarzalną, ciepłą atmosferę, którą wszyscy mogli poczuć.

Dziękujemy również tym, którzy z uśmiechem sprzedawali słodkości podczas kiermaszu – Wasza obecność i życzliwość sprawiły, że wydarzenie było nie tylko smaczne, ale także pełne radości i serdeczności.

Ogromne podziękowania kierujemy także do wszystkich, którzy kupili wypieki i tym samym wsparli szczytny cel. Każdy zakup był cegiełką dobra, która razem z innymi stworzyła coś naprawdę pięknego.

To dzięki Wam nasza szkolna społeczność może działać, pomagać i tworzyć wyjątkowe chwile. Dziękujemy za Wasze otwarte serca i wspólne działanie!

Dyrekcja, nauczyciele oraz uczniowie

Leave a Comment

*

*