SPOTKANIE UCZNIÓW KLASY VIII Z PRZEDSTAWICIELAMI MŁODZIEŻOWEGO CENTRUM KARIERY W SANDOMIERZU
18 marca uczniowie klasy VIII spotkali się z przedstawicielami Młodzieżowego Centrum Kariery w Sandomierzu. Był to czas rozmów o marzeniach, talentach i różnych drogach, które młodzi ludzie mogą wybrać po ukończeniu szkoły podstawowej.
Podczas spotkania uczniowie mieli okazję zastanowić się nad swoimi zainteresowaniami, mocnymi stronami oraz tym, co sprawia im radość w nauce i działaniu. Przedstawiciele centrum z dużą uważnością i otwartością opowiadali o możliwościach dalszej edukacji, zachęcając młodzież do świadomego podejmowania decyzji i wiary we własne możliwości.
Spotkanie było ważnym krokiem w stronę samopoznania i budowania odwagi do podążania własną drogą.
A. Stępień
Leave a Comment