Strona główna
WYJAZD KLASY VIII NA TARGI SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH W SANDOMIERZU

WYJAZD KLASY VIII NA TARGI SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH W SANDOMIERZU

WYJAZD KLASY VIII NA TARGI

SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH W SANDOMIERZU

        20 marca uczniowie klasy VIII wzięli udział w wyjeździe do Sandomierza na targi szkół ponadpodstawowych. Celem wyjazdu było zapoznanie się z ofertą szkół średnich oraz pomoc w wyborze dalszej drogi kształcenia.

       Na miejscu mogliśmy odwiedzić stoiska wielu szkół, takich jak licea, technika oraz szkoły branżowe. Uczniowie rozmawiali z nauczycielami i starszymi kolegami, którzy opowiadali o kierunkach nauczania, zajęciach dodatkowych oraz atmosferze panującej w ich szkołach. Dzięki temu każdy mógł dowiedzieć się czegoś ciekawego i zastanowić się nad swoją przyszłością.

         Podczas targów organizowane były także pokazy i prezentacje, które przyciągały uwagę uczestników. Nie zabrakło również materiałów informacyjnych, ulotek i gadżetów przygotowanych przez szkoły.

        Jesteśmy przekonani, że uczestnictwo w giełdzie szkół ponadpodstawowych pomogło  wielu uczniom w podjęciu decyzji dotyczącej wyboru szkoły średniej.

Anna Stępień

1234

 

Leave a Comment

*

*