W ramach realizowanego w naszej szkole projektu edukacyjnego PROLOG uczniowie klasy V, biorący udział w projekcie, zrealizowali Zadanie Prologowe numer 1.
Polegało ono na zaprojektowaniu i wykonaniu plakatu, który promuje zajęcia realizowane w ramach projektu PROLOG oraz w czytelny i pomysłowy sposób przedstawia jego ideę i najważniejsze informacje.
Serdecznie dziękujemy uczniom za ogromne zaangażowanie, kreatywność i włożone serce. Wasze pomysły, staranność i entuzjazm są dla nas powodem do dumy i pięknie pokazują, jak wiele potraficie !
Aneta Gajewska
Leave a Comment