Strona główna
ZAKOŃCZENIE ZBIÓRKI MASKOTEK – DZIĘKUJEMY ZA WASZE SERCE

ZAKOŃCZENIE ZBIÓRKI MASKOTEK – DZIĘKUJEMY ZA WASZE SERCE

      W piątek, 16 stycznia, zakończyliśmy zbiórkę maskotek przeznaczonych na sprzedaż podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Z całego serca dziękujemy wszystkim Uczniom, którzy z ogromnym zaangażowaniem, otwartością i życzliwością włączyli się w tę akcję. Każda przekazana maskotka to piękny gest empatii i chęci niesienia pomocy innym. Dzięki Wam te drobne przedmioty nabrały wyjątkowej wartości i już wkrótce przyniosą radość nowym właścicielom, jednocześnie wspierając szczytny cel WOŚP.

Jesteśmy dumni, że możemy działać w tak wrażliwej i pełnej dobra społeczności. Dziękujemy za Wasze serca, uśmiech i gotowość do pomagania. To właśnie dzięki Wam wspólne działania mają prawdziwą moc.

Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu

Anna Stępień, Anna Libor, Dorota Gozdek

Leave a Comment

*

*