Strona główna
PRZEDSZKOLE W LINOWIE

PRZEDSZKOLE W LINOWIE

Wewnętrzne procedury bezpieczeństwa przeciwepidemicznego w Samorządowym Przedszkolu w Linowie

WYPRAWKA DO PRZEDSZKOLA

PRZEDSZKOLAKI  „DO HYMNU”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

          Dnia 16 października 2019 w przedszkolu  w Kijowie odbyła  się  uroczystość  Pasowanie na Przedszkolaka. Zgodnie z tradycją naszego przedszkola co roku odbywa się  tą uroczystość.  Dzieci niecierpliwie  oczekiwały na tę  ważną  dla nich chwilę.  Uroczystość  rozpoczęła się  od przemówienia Pani Dyrektor  Anny Żak. Następnie  dzieci zaprezentowały program artystyczny, który  wzbudził  niemały  zachwyt zaproszonych gości. Przedszkolaki recytowały wiersze i śpiewały  piosenki. Punktem kulminacyjnym było  pasowanie, którego  dokonała  Pani Dyrektor, używając magicznego długopisu. Na pamiątkę  tego  ważnego  dnia, dzieci  otrzymały  dyplomy i upominki przygotowane wspólnie  z rodzicami oraz słodycze. Uroczystość  uświetnili swoją  obecnością  zaproszeni goście: Pani burmistrz Katarzyna  Kondziołka, Pan burmistrz Tomasz Siwek, Przewodniczący  Rady Powiatu   Tomasz  Huk, Dyrektor  CUW Wojciech Bunatowski oraz rodzice i pracownicy  przedszkola. Na zakończenie  był  słodki  poczęstunek.”

Ewa Kaczmarska-Kur