Strona główna
PRZEDSZKOLE W LINOWIE

PRZEDSZKOLE W LINOWIE

LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH DO PRZEDSZKOLA

Wewnętrzne procedury bezpieczeństwa przeciwepidemicznego w Samorządowym Przedszkolu w Linowie

DYŻUR WAKACYJNY

 

WYPRAWKA DO PRZEDSZKOLA

POWITANIE WIOSNY

Dnia 22.03.2021r. dzieci z przedszkola w Linowie powitały Wiosnę podczas spaceru z kukłą Marzanny – symbolem odchodzącej zimy.

BAL KARNAWAŁOWY

 

  Dnia 11.02.2021 roku w przedszkolu w Linowie odbył się Bal Karnawałowy. Wśród przebierańców były księżniczki, czarownice, syrenka, sowa, Czerwony Kapturek, byli także policjanci, strażacy i indianie, kowboj i pirat. Dzieci uczestniczyły we wspólnej zabawie, tańcach i konkursach. Radości nie było końca.

PRZEDSZKOLAKI  „DO HYMNU”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

          Dnia 16 października 2019 w przedszkolu  w Linowie odbyła  się  uroczystość  Pasowanie na Przedszkolaka. Zgodnie z tradycją naszego przedszkola co roku odbywa się  tą uroczystość.  Dzieci niecierpliwie  oczekiwały na tę  ważną  dla nich chwilę.  Uroczystość  rozpoczęła się  od przemówienia Pani Dyrektor  Anny Żak. Następnie  dzieci zaprezentowały program artystyczny, który  wzbudził  niemały  zachwyt zaproszonych gości. Przedszkolaki recytowały wiersze i śpiewały  piosenki. Punktem kulminacyjnym było  pasowanie, którego  dokonała  Pani Dyrektor, używając magicznego długopisu. Na pamiątkę  tego  ważnego  dnia, dzieci  otrzymały  dyplomy i upominki przygotowane wspólnie  z rodzicami oraz słodycze. Uroczystość  uświetnili swoją  obecnością  zaproszeni goście: Pani burmistrz Katarzyna  Kondziołka, Pan burmistrz Tomasz Siwek, Przewodniczący  Rady Powiatu   Tomasz  Huk, Dyrektor  CUW Wojciech Bunatowski oraz rodzice i pracownicy  przedszkola. Na zakończenie  był  słodki  poczęstunek.”

Ewa Kaczmarska-Kur

Zawartość strony oraz wszystkie fotografie są autorstwa ZSiP w Zawichoście, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawach autorskich oraz prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii i materiałów na stronie są własnością autora. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie tekstów, zdjęć, jest zabronione i wymaga zgody na piśmie.